ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush me ndihmon per detyrat ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:21 am

Nqf se keni nevoj per ndihme do mundohemi tju ndihmojme me aq sa kemi mundesi ...
misterjoze fillo mi be kerkesen ...

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:23 am

kam dy ese per te bere
njera integrated, njera independent
kam nje rpesentation per te bere per te marten
kam dhe nje test per te plotesuar
kush ehste vullnetari? lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:24 am

he mi thuj itullin e essey .,...testin nuk vi un ta bej ...beje vet qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:26 am

iiiiii un ate doja mi, ik pra ste kam xhan qaj

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:27 am

he mi se dhe un te kam xhan po testin se bej dot gjynaf
e , thuj titullin me

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:36 am

se bej shaka, sme ndihmon dot edhe sikur te ta them
duhet ti shof vet aty dhe te fokusohem
nese kam ndonje te paqarte do te them
kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:37 am

ok opa suksese kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   13th October 2008, 4:38 am

u2 kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   30th October 2008, 5:48 am

LE NAM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   30th October 2008, 6:17 pm

NAMI PER TE GJALLET ESHTE, TI SIPER MOS ME THUAJ QE SDO NDIHME
PSH DETYRAT E TUA JANE PERGATITJA PIJEVE
DO NDONJE NDIHM TI? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   31st October 2008, 2:30 pm

xhentil3 shkruajti:
LE NAM
fasule hec ktu se kam nji llaf ke veshi opa qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   31st October 2008, 9:33 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   31st October 2008, 9:42 pm

qesh me te madhe besoj se do ja ket thene llafin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   31st October 2008, 10:00 pm

tja thoje dhe mir madje dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   2nd November 2008, 9:07 pm

ERDHA DREQKA PO UROJ TI KESH MBARUAR DETYRAT te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   2nd November 2008, 9:11 pm

TI I MBAROVE KOKTEJLET? dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 6:12 am

mistere . nuk e gjej webin qe me ke dhen ti per essays... te lutem vendose dhe njeher ktu se me duhet per nje essay (nqf se ke mundesi)
flm

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 6:41 am

Bjer shpejt temen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 6:45 am

kam per te analizuar 2 poezi .
1. The death of the Ball Turret Gunner dhe 2 .We real cool .
PO misterja ka pas nje web ku kihte proverba te # ku mund ti perfshija ne essay

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 6:59 am

Thas se ishin shqip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 7:01 am

jo . ato i kam shkrujt po dua te perdor figura letrare dhe proverba qe tme shtohem pik

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 7:01 am

po shkruj
I kam hy punes si derr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 7:04 am

pse i ke hy punes si derr /> kalamaja

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 9:09 am

dreqja shkruajti:
mistere . nuk e gjej webin qe me ke dhen ti per essays... te lutem vendose dhe njeher ktu se me duhet per nje essay (nqf se ke mundesi)
flm

tani e pash kete yll dhe po te jap adresen: www.saidwhat.co.uk
kjo eshte adresa per te filluar general statement, dmth ka proverba shume te bukura me te cilen mund te fillosh nje ese
gjithashtu ke dhe informacione te www.sparknotes.com (kjo eshte per libra te njohur si shekspir. ke te dhena si permbajtja librit, personazhet, temat, etj)
ishalla te ndihmojne ndopak kiss

_________________Edituar për herë të fundit nga MISTERIOZJA në 9th December 2008, 6:50 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   8th December 2008, 9:07 pm

o mistere o shushk .flm shummmmmmmm ...kan nejt mbrem deri von ..dhe i shova ca nga kto qe kishte ai webi ...
flm shummmmmmmmmmmm kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush me ndihmon per detyrat ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush me ndihmon per detyrat ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: