ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KUR KENI LINDUR?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   23rd October 2008, 6:25 am

une kam lindur ne nje dite te shenuar,me 31 dhjetor,,,,,se mos harroni dhe nuk me uroni kalamaja


Edituar për herë të fundit nga limona në 25th October 2008, 5:55 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   24th October 2008, 8:26 pm

e paske tani afer ditelindjen ti. paskemi party, vallezim

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tironci qefliNumri i postimeve : 14
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   24th October 2008, 11:21 pm

kur kisha lind una .me thane se flalen e pare kisha thene dreqin pate qe lindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahhahahaaahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   25th October 2008, 2:19 am

tironci qefli shkruajti:
kur kisha lind una .me thane se flalen e pare kisha thene dreqin pate qe lindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahhahahaaahh

me siguri do behesh operist ti qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

ore po sme the, daten, diten e vitin e lindjes mooo

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   25th October 2008, 5:58 am

MISTERIOZJA shkruajti:
e paske tani afer ditelindjen ti. paskemi party, vallezimpo po,,,,jeni te gjithe te ftuar,do bejm shum qejf vallezim biirr opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   25th October 2008, 6:37 am

Nje dite vere 1 korrik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   17th January 2009, 3:50 pm

ne oren 10pm dite e shtune,me 19 nentor...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 54
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   8th February 2009, 5:40 pm

Booooo he mo thojeni juuuuuuuuuuuuuu se u bera me shume kuriose une po pres
Mqns ra fjala...Une kam lindur,vetem atehere kur bente nxehte i keq,boboobobobo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   8th February 2009, 8:31 pm

vertet 45 vj jeni Arteja? gjithsesi edhe 100 per ty kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   9th February 2009, 1:25 pm

ishte nje dite prilli shum e bukur kaq mbaj mend:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 54
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   9th February 2009, 2:10 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
vertet 45 vj jeni Arteja? gjithsesi edhe 100 per ty kiss

Misterja...nese te pergjigjesha se jo nuk jam 45 ..ose ne te kundert a do te ndryshonte ndonje gje...apo?????
E rendesishmja se bej sh kujdes per gjithcka persa i perket shendetit ne rradhe te pare,moshes,bukurise ect...hahahahahhahhaha te puth fortttt dhe flm per urimin..te uroj te njejten gje..
p.s sa e mire qe je..si gjithnje!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   10th February 2009, 8:59 am

Arteja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
vertet 45 vj jeni Arteja? gjithsesi edhe 100 per ty kiss

Misterja...nese te pergjigjesha se jo nuk jam 45 ..ose ne te kundert a do te ndryshonte ndonje gje...apo?????
E rendesishmja se bej sh kujdes per gjithcka persa i perket shendetit ne rradhe te pare,moshes,bukurise ect...hahahahahhahhaha te puth fortttt dhe flm per urimin..te uroj te njejten gje..
p.s sa e mire qe je..si gjithnje!!!

jo sdo bente asnje ndryshim, madje do me behej qefi qe forumin e vizitojne mosha te ndryshme
ka lezet kur ka shumellojshmeri mendimesh, madje kane lezet dhe mendimet e pjekura edhe shakate gjithashtu

me behet qefi qe kujdeseni per veten, pasi respekti per veten eshte primare, ashtu sic eshte dhe shprehja" respekto veten dhe me pas te tjeret"

flm dhe ti per urimin

sa per miresine time, mundohem ti pershtatem tjetrit, duke u munduar qe te mos kete keqkuptime, qefmbetje etj, por me synimin qe te krijohet nje ambjent i bukur midis nesh dhe qe te argetohemi

edhe ju jeni shume e mire...si gjithnje...edhe pse sta di moshen, pak rendesi ka... kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   8th May 2009, 4:08 am

19 nentor...dite e shtune ora 10 e mjesit. pastrim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   13th June 2009, 9:25 am

un qe ne 6 te mgjezit pastrim

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   17th June 2009, 11:03 pm

31 dhjetor,,,,,mengjes dimri ka qene pastrim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   19th June 2009, 3:45 am

hopa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marinela

avatar

Female Numri i postimeve : 58
Humor : ~E qeshur ~
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   10th October 2009, 5:39 pm

une sot kam ditlindjen 10 tetor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   11th October 2009, 7:07 pm

19 nentor...10 e 5minuta...e shtune...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marinela

avatar

Female Numri i postimeve : 58
Humor : ~E qeshur ~
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   11th October 2009, 11:18 pm

studente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   11th October 2009, 11:44 pm

CFAR LEXON TI PINKI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KUR KENI LINDUR?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KUR KENI LINDUR?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pyetje & Sondazhe-
Kërce tek: