ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   19th October 2008, 12:05 am

eshte cuni faqeziu gjith pjatat i lepiuuuuu qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   19th October 2008, 12:07 am

sa mir i plotesojm qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   19th October 2008, 4:42 am

akullore kalamaja

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 3:54 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
bravo 4 te gjith ...ngelsa per ne vjesht lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 6:34 pm

se di se di
TE PAKTE NA THUAJ ARSYEN, QE MOS VIJM KOT qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 9:25 pm

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
bravo 4 te gjith ...ngelsa per ne vjesht lepirese

amon kaloje sticen mos e ler se kush meret me te qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:08 pm

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
bravo 4 te gjith ...ngelsa per ne vjesht lepirese
ik mi ti kush te beri zysh ty qe dhe kl e par e ke marr me shkoll nate :shpull:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:19 pm

Stica shkruajti:
dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
bravo 4 te gjith ...ngelsa per ne vjesht lepirese
ik mi ti kush te beri zysh ty qe dhe kl e par e ke marr me shkoll nate :shpull:

mos ja fut kot tani e ka mbaruar diten ne peqin:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:22 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
Stica shkruajti:
dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
bravo 4 te gjith ...ngelsa per ne vjesht lepirese
ik mi ti kush te beri zysh ty qe dhe kl e par e ke marr me shkoll nate :shpull:

mos ja fut kot tani e ka mbaruar diten ne peqin:p
paskeni qen ne 1klas mduket qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:27 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


jo un e kam ber ne rrogozhine qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:27 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


jo un e kam ber ne rrogozhine qesh me te madhe
uaaa e sme mban mend mua?

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:29 pm

ti e ke mbaruar ne rreshen qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:30 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
ti e ke mbaruar ne rreshen qesh me te madhe
jo jo ne mirdit lepirese

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   30th October 2008, 10:31 pm

aty afer jan qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 5:54 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 5:55 am

MISTERIOZJA shkruajti:
http://www.youtube.com/watch?v=Wu0UsYo6Uhs


qingji vogel rri mendushem bee bee baaa lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 5:57 am

O SA KEQ, O SA MIRE,

MACJA IME KA QE MBREME, ME KAPOSHIN ESHTE ZENE
O SA KEQ, TURP PER MACEN QE SI FLET
DHE PATOKUT MU NE KEMBE I KA HYRE NJE GJEMB
O SA KEQ, MEZI NENA PO JA HEQ

http://www.youtube.com/watch?v=w-jl-z-hsXY&feature=related

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 5:58 am

MOJ BUBRREC TI GJITH DITEN RRI TUJ EC, TRALALALLALALA

http://www.youtube.com/watch?v=XRM21FFTSF0&feature=related

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 6:00 am

MACJA LE TE LAHET

MJAU MJAU MJAU NJE MACOK FYTYREN LAU
GJUSHJA IME SA E PA, DO BJERE SHI ME THA

MACJA DO TE LAHET, PRAPE DO TE THAHET
LERE T KENDOJE SA HERE TE KENDOJE
PO NUK PATI RE, PO NUK VETETIU,
PO NUK VETETIU SBIE SHI MBI NE

http://www.youtube.com/watch?v=XRM21FFTSF0&feature=related

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 6:03 am

HAPA DOLLAPA

HAPA DOLLAPA KUSH ESHTE FSHEHUR MBRAPA
UPA ALBANA, DIL SE TE KAPA
HAPA DOLLAPA KUSH ESHTE FSHEHUR MBRAPA


TE PEMA FSHEHUR JE, TE PASH, TE PASH, DIL PRA ALBANA
GENCI, ERMIRA, BENI DHE ZAMIRA
MUNGON CILJETA(ESHTE TIP I LEVIZSHEM AJO)
qesh me te madhe qesh me te madhe

http://www.youtube.com/watch?v=fCVseM7BUWw&feature=related

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 6:04 am

KECAT DHE UJKU

KUSH ESHTE KUSH ESHTE, HAPENI BIJT E MI
NXIRRENI KEMBEN TE DERA
IIII ESHTE UJKU EHSTE UJKU qesh me te madhe

http://www.youtube.com/watch?v=49ECZ-1QidY&feature=related

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 6:05 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 6:05 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 6:07 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   31st October 2008, 6:08 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: