ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Parandjenjat???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Parandjenjat???   11th October 2008, 7:34 am

Shumica prej nesh kane parandjenja.Nonjeher jan te mira ndonjeher jo.Eziston tek ju??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:10 am

kam parandjenja dhe cdo parandjenje me del e vertete, qofte e keqe apo e mire :cocoment:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:12 am

Kam parandjenje qe do rrifet Shqiperia neser
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:13 am

MISTERIOZJA shkruajti:
kam parandjenja dhe cdo parandjenje me del e vertete, qofte e keqe apo e mire :cocoment:
shif nji parandjenj per mu shpejt gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:17 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
kam parandjenja dhe cdo parandjenje me del e vertete, qofte e keqe apo e mire :cocoment:
shif nji parandjenj per mu shpejt gjynaf

kam parandjenje se do behet boksiste e mire qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:18 am

fjala jote ne vesh te perendis qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:19 am

Po une luleshtrydhe?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:21 am

UNKNOWN shkruajti:
Po une luleshtrydhe?

TI KUSHO DO PIKTUROSH DREQEN DUKE I RENE VJOLINES qesh me te madhe :violina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:25 am

MISTERIOZJA shkruajti:
UNKNOWN shkruajti:
Po une luleshtrydhe?

TI KUSHO DO PIKTUROSH DREQEN DUKE I RENE VJOLINES qesh me te madhe :violina
duke me pikturu kushoja mu .i fus i shpull dhe u rish vizatimi ....
...pastaj jetuam te lumtur dhe te gezuar...ca historie eeee? e thava fare qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:27 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
UNKNOWN shkruajti:
Po une luleshtrydhe?

TI KUSHO DO PIKTUROSH DREQEN DUKE I RENE VJOLINES qesh me te madhe :violina
duke me pikturu kushoja mu .i fus i shpull dhe u rish vizatimi ....
...pastaj jetuam te lumtur dhe te gezuar...ca historie eeee? e thava fare qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe E BERI TREGIM KJO
ISHTE PARANDJENJA KJO MI qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:28 am

edhe un mi parandjenj thash .tani sa e pash qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   11th October 2008, 8:29 am

qesh me te madhe qesh me te madhe :gjuha:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   13th October 2008, 8:01 am

me ka ndodhur te kem parandjenje,po jo shum shpesh,,,,per fat te keq ka ndodhur cdo here pe keq gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   15th October 2008, 3:17 am

sec kam nje parandjenje qe dreqja eshte duke kenduar tani :cocoment:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   16th October 2008, 12:56 am

kam 1parandjenje se do vi dhe 1antar tjeter tani lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   16th October 2008, 1:00 am

e shef o cun si me doli parandjenja

erdhi unknown qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   16th October 2008, 1:01 am

Dhe mu qe do te gjeja ty dhe cunin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   16th October 2008, 1:03 am

se mos na ke par perpara se te hyje mo? qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   16th October 2008, 1:03 am

Jooooooo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   16th October 2008, 2:13 am

PO ASHTU EDHE UNE KAM PARANDJENJA CA DALIN CA NUK DALIN...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   2nd November 2008, 9:14 pm

NA THUAJ NDONJE RAST TI SIPER

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   2nd November 2008, 9:28 pm

Kam parandjenja. Gjithnje parandjej kur do me gjen ndoj e mir apo e keqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   2nd November 2008, 9:43 pm

dmth nuk qenkam i vetem ne kete bote... respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   2nd November 2008, 9:56 pm

tani e more vesh ti siper? ma ndolli zemra qe sishe i vetem ti qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   10th February 2009, 10:39 am

MISTERIOZJA shkruajti:
NA THUAJ NDONJE RAST TI SIPER


sourri parandjenjat i kam personale... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Parandjenjat???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Parandjenjat???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forum i lir :: Diskutime-
Kërce tek: