ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ZAJMINA ndihet e tradhtuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   10th October 2008, 3:37 pm

Ndihet shumë keq por këtë mundohet ta kalojë në mënyrën më të mirë të mundshme dhe duke mos e shfaqur stresin dhe mërzinë. Bëhet fjalë për tradhëtinë e një djali e pikërisht të të dashurit të saj. E ka përjetuar jo mirë dhe vuan për këtë, por gjithsesi dëshiron të bëhet e fortë duke i dëshmuar se në fund të fundit një gjëndje të tillë do ta varrosë.

Dhe kjo nuk është asgjë tjetër veçse klipi më i ri i Zajminës kënga e të cilit mban titullin “Një më pak e një më shumë”. Të gjitha skenat e xhirimit zhvillohen në hotel “Continental” në Vorë dhe “Albantic” në Durrës, një lokal pranë urës së Dajlanit. Zajmina shfaqet më seksi se kurrë tashmë me një imazh të cilin e ka ndërruar prej gati një muaji. Flokë të shkurtra, të kthyera në ngjyrë të zezë në stilin “Rihana” por që gjithsesi duke ruajtur origjinalitetin e saj.

KËNGA
“Një më pak e një më shumë” mban firmën e Florian Mumajesi i cili ka realizuar muzikën dhe tekstin. Prej pak kohësh mes dy artistëve ka nisur një bashkëpunim i cili gëzon respektin e ndërsjelltë. Ekskluzivitetin e këngës e ka “Supersonic Production” me të cilët Zajmina ka nënshkruar një kontratë disavjeçare. Ndërsa regjia e klipit është realizuar nga Alexander për të cilin ka punuar një staf prej 30 vetash. Për klipin e vajzës bukuroshe është kujdesur Elona Balaj ndërsa në klip Zajmina shoqërohet nga tre balerinë, dy femra dhe një mashkull nën koreografinë e Tan Bramës. Për klipin është xhiruar një ditë e tërë deri në orët e para të mëngjesit në mënyrë që të arrihej diçka perfekte dhe e këndshme për t’u parë dhe dëgjuar. Të gjithë fansat e këngëtares do tëkenë mundësinë të ndjekin materialin e saj më të ri muzikor javën e ardhëshme në televizionin që mban dhe ekskluzivitetin.

LOOKU
Pak më lart përmendëm lookun e Zajminës i cili ka rreth një muaj që është ndryshuar, nga flokë të kuqe në të zeza shoqëruar edhe me një prerje interesante. Dhe sipas vetë Zajminës ky ndryshim tërësor në pamjen e saj është bërë enkas për realizimin e klipit të ri. Për të bërë diçka ndryshe, Zajmina nuk ka kursyer edhe një tjetër ‘transformim’ në pamje. Është e lyer lehtë por herë-herë edhe paksa rëndë, në varësi të veshjes dhe ngjyrave të tyre.

VESHJET
Garderoba në këtë klip është shumë e pasur. Veshje nga më të ndryshmet që pasojnë njëra-tjetrën dhe në të vërtetë janë modele të tendencave më të fundit. Ajo që është e re dhe që na befason është kur mësojmë se këto veshje Zajmina i ka realizuar vetë, falënjë shkolle arti që po frekuenton në lidhje me këtë drejtim. Ndihet shumë mirë për ZAJMINA ndihet e tradhtuar ‘Një më pak e një më shumë’, klipi më i ri i këngëtares këtë dhe tashmë ka realizuar një klip ku nuk i ka munguar fantazia dhe vetë asaj, veç regjisorit për të zhvilluar diçka vërtet të bukur për syrin e shikuesve. Një intervistë me këngëtaren dhe fotot e reja shkëputur nga klipi i saj ju do të keni mundësinë t’i ndiqni, në numrin e ardhshëm të “Bluetooth”.

Burimi: Gazeta Shqiptare

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   10th October 2008, 5:44 pm

uaaaaa me raft pika mu ,u ndjeka e tradhetuar kjoooooo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   10th October 2008, 9:08 pm

dreqja shkruajti:
uaaaaa me raft pika mu ,u ndjeka e tradhetuar kjoooooo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
sa e pa shpirt je mi drec goca vuan ti tallesh qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   11th October 2008, 1:07 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
dreqja shkruajti:
uaaaaa me raft pika mu ,u ndjeka e tradhetuar kjoooooo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
sa e pa shpirt je mi drec goca vuan ti tallesh qesh me te madhe qesh me te madhe
po gjyynaf po te vjen per zajminen mo cuni gjynaf qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   11th October 2008, 7:58 am

ku pyt kjo mo po he qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:21 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:39 am

Po ku mahesh ti mi te keqen lali ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:41 am

ku ka dal te kjo fotoja fundit kjo ?> ne tac ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:44 am

qesh me te madhe
ca ehste ajo me?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:49 am

tarac ? hahahahhah qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:56 am

qesh me te madhe qesh me te madhe gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:56 am

po ku nuk ka hip ajo, edhe taraca i kishte ngel lol qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 7:58 am

opa qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 8:06 am

:?: 🐒

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 8:07 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 8:08 am

:shtyp:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   12th October 2008, 8:11 am

lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   13th October 2008, 3:54 am

se di

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   22nd October 2008, 12:43 am

imagjinoje kur ndjehet dhe kjo e tradhtuar................

kete e ka tradhetuar edhe zoti lumadhen.....
dhe me e bukura kur ka bere ate foton ne breg te detit ka qene mezi i dhjetorit dhe ajo zhvishesj ashtu....
pikaaaa pikaaaa...... ate ca nuk e ka tradhtuar te shkreten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   22nd October 2008, 1:45 am

ca kafshe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   22nd October 2008, 3:34 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ZAJMINA ndihet e tradhtuar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ZAJMINA ndihet e tradhtuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: