ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gazmend Paja mbush 30 vjeç

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   10th October 2008, 3:17 pm

Dhurata një milionëshe dhe detajet e festës

Aktori i “Portokalli” tregohet i kujdesshëm, shumë vajza në festë por me asnjërën nuk shfaqi intimitet

Nuk ka qejf ta festojë ditëlindjen, por për 30 vitet që i mbushi më 27 shtator, ishte një surprizë, që ia bënë shokë të tij të ngushtë, të ardhur posaçërisht nga Londra. Ata në njëfarë mënyre e kishin detyruar Gaz Pajën, të festonte këtë përvjetor të tij në një festë shumë të ngrohtë në “Aus Club”, në ndezjen e qirinjve festivë dhe për të ndarë tortën mes miqsh.

Me ta ai takohet 1 herë në vit në vende të ndryshme të botës dhe këtë herë si vend takimi ata zgjodhën Tiranën, për t’i bërë qejfin Gazit. Madje aq mirë ndihej, sa në ditëlindjen e tij ku “mbretërit” e mbrëmjes ishin prindërit e tij, mund të hynte kushdo. Por natyrisht që ai kishte ftuar shumë miq artistë, të cilët i erdhën me dhurata, në festën që aktori i “Portokalli”, kishte përgatitur për ta, ku nuk mungonin Agron Llakaj, Rozana Radi, Mariza Ikonomi, Gjini. Por mungonte regjisori Altin Basha, i cili atë natë kishte festuar ditëlindjen e nusës së tij, Ilirjana Basha dhe ajo pjesë e stafit të spektaklit të humorit.

Ndër vajzat e shumta, disa prej të cilave të veshura me kapele të viteve ’60-të, nuk u kuptua nëse ndonjëra ishte edhe e dashura, pasi Gazi gjithë kohën qëndroi vetëm, dhe ndoshta këtë e kishte bërë me qëllim, për të mos u përfolur më për lidhjen e momentit. E rëndësishme ishte që ai dukej që ndihej mirë, në praninë e shumë miqve dhe mikeshave artiste, të cilat kërcyen dhe kënduan karaoke për orë të tëra. Por jo të gjithë ishin aty, pasi disa kolegë mungonin, pasi po atë natë martohej Bojken Lako. E për Gazin kjo nuk shkaktoi qejfmbetje, pasi rreth orës 24:00, mori shumë mesazhe nga të munguarit e asaj nate.

Dhe ai për t’u dhënë mundësinë atyre, nuk e mbylli festën me aq. Miqtë e munguar dhe ata më të ngushtit i ftoi në një after party, duke i mbledhur të gjithë bashkë për të qeshur, kërcyer dhe për të bërë humor, në një vilë në periferi të Tiranës. Miq të afërt të tij, treguan se ishte një festë e çmendur, që zgjati deri të nesërmen në drekë. Por për Gazin, nuk kishin mjaftuar këto, pasi për 3-4 orë ka qëndruar në Rinas për të përcjellë shokët e ardhur nga jashtë. Po çfarë dhuratash mori për ditëlindje? Kishte nga ata që kishin bërë dhe dhurata që kushtonin 1 milion lekë, e mes të cilave një enciklopedi, dhurata e një prej shoqeve më të ngushta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   11th October 2008, 9:00 am

QENKA GOXHA I MADH KY :?:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   12th October 2008, 7:20 am

pse ca kishe ti ? dajak

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   12th October 2008, 10:19 pm

e paska piketu misterja mduket qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   13th October 2008, 3:29 am

Stica shkruajti:
e paska piketu misterja mduket qesh me te madhe

po ku sben i lek mi, shum i konsumuar duket qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   13th October 2008, 3:29 am

dreqja shkruajti:
pse ca kishe ti ? dajak

mduket se epaska piketu kjo tjetra dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   13th October 2008, 7:57 am

vertet qenka i madh,,nuk duket aq nga paraqitja se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gazmend Paja mbush 30 vjeç   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gazmend Paja mbush 30 vjeç
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: