ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video Humor Shqiptar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Video Humor Shqiptar   7th October 2008, 11:49 pm

nusja me difekt ____ (salsano rrapi)
kusheriri nga amerika lepireseVINI DHE GJINI opa

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Video Humor Shqiptar   9th October 2008, 8:21 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
fantastike albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Video Humor Shqiptar   9th October 2008, 3:47 pm

Vere e bardhe, e kuqe apo e zeze

Te na rroj komshiu


Fotografia
Edituar për herë të fundit nga Stica në 9th October 2008, 10:26 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Video Humor Shqiptar   9th October 2008, 6:07 pm

qesh me te madhe flm llastica er postimin e vidjove .ma gjej cik ate
KUSH MA MARTOJ VAJZEN se esht shu,mmmmmmmmmmmmm e bukur ...
sidomis mbrapa skenat

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Video Humor Shqiptar   11th October 2008, 9:14 am

uaaaaaaa sa mkishte marr malli per humor shqip albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Video Humor Shqiptar   11th October 2008, 10:20 pm

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe flm llastica er postimin e vidjove .ma gjej cik ate
KUSH MA MARTOJ VAJZEN se esht shu,mmmmmmmmmmmmm e bukur ...
sidomis mbrapa skenat
dreqja un e kam gjet po te preview del kur shtyp send
dalin nje tuf me shkronja se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Video Humor Shqiptar   11th October 2008, 11:14 pm

kavajoti
TUSHJA PER KURS MAKINE
ANEJA DHE METALARJA
GJIMNAZISTET

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Video Humor Shqiptar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Video Humor Shqiptar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: