ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 *Krahasoni anetaret me nje foto*

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 6:17 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
e ngaterrove mduket, eshte cuni duke mbytur sticen qesh me te madhe


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

mir thua ajo do jete qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 6:25 pm

syckat qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 8:54 pm

Vlonjatja shkruajti:


Ja dhe cuni duke perqafuar paten qesh me te madhe
dajak opa opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:12 pm

ste pelqeka vetja i vogel me duket qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:16 pm

qesh me te madhe jo nuk me pelqen te mbys sticen qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:25 pm

ehe mua me pelqen syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:34 pm

:sherr: :sherr: opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:37 pm

he mo mos u nxeh nashiiiiiiiii aaaaa

po ketu te pelqen vetja mooooooo qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:38 pm

ca ke qe qan mi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:41 pm

un po qesh me loooooooooooooot ti me thua mua po qaj qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 9:47 pm

na e nxorret bojen fare qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   26th October 2008, 10:07 pm

ehe vetem pak pak qesh me te madhe mos me bej te ta nxjer shum se na mer lumi pastaja gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   27th October 2008, 6:47 am

Vlonjatja shkruajti:
he mo mos u nxeh nashiiiiiiiii aaaaa

po ketu te pelqen vetja mooooooo qesh me te madhe
uaaaaa ktu kam dal un me unknwon per vitin e ri qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   27th October 2008, 5:18 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 7:24 am

un e dija qe vetem kushon therrsnim m....

qe sote tutje te kam pagzu dreqe me emrin m......e qesh me te madhe kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 6:54 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
un e dija qe vetem kushon therrsnim m....

qe sote tutje te kam pagzu dreqe me emrin m......e qesh me te madhe kiss
po me ka pagezu kushoja mi se dije ti ? qesh me te madhe lol ai do drru opa qesh me te madhe kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 7:25 pmja dhe cuni ne bark te mamit qesh me te madhe po e pa me vraaaaaaauuu opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 7:40 pm

Vlonjatja shkruajti:


ja dhe cuni ne bark te mamit qesh me te madhe po e pa me vraaaaaaauuu opa


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
ca nuk shpifin qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 7:41 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:


ja dhe cuni ne bark te mamit qesh me te madhe po e pa me vraaaaaaauuu opa


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
ca nuk shpifin qesh me te madhe qesh me te madhe
aty brenda dhe benka zborn, pale kur te dali ne natyre ai qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 8:02 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:


ja dhe cuni ne bark te mamit qesh me te madhe po e pa me vraaaaaaauuu opa


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
ca nuk shpifin qesh me te madhe qesh me te madhe
aty brenda dhe benka zborn, pale kur te dali ne natyre ai qesh me te madhe qesh me te madhe


apaapapapappa sa i keq qe qenkaaa qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 8:29 pm

ca po bo ai ashtu eee?, po lidh gomarin? qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 10:15 pm

Stica shkruajti:
ca po bo ai ashtu eee?, po lidh gomarin? qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

shtttttttttt se sa ka mesu te notoje qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 10:31 pm
unknown ktu :urra:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 10:33 pm
vlonjatja me cunin :urra:

_________________


Edituar për herë të fundit nga Stica në 29th October 2008, 9:52 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   28th October 2008, 10:35 pm
misteriozja me te dashurin qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: *Krahasoni anetaret me nje foto*   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
*Krahasoni anetaret me nje foto*
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Albumi fotografik-
Kërce tek: