ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Soni Malaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Soni Malaj   5th October 2008, 4:20 am

Në fakt të gjithë e kishin pritur klipin më të ri të këngëtares Soni Malaj. Të gjithë ishin kuriozë për produktin më të ri i cili disa ditë me radhë u shfaq me mbishkrimin: Së shpejti… në televizionin muzikor përkatës duke ngjallur edhe më shumë kureshtje. E ndërsa tani u bënë ditë që ai transmetohet në mënyrë shumë të përsëritur, fansat në forume të ndryshme kanë dhënë edhe kritikat e tyre. Paksa të zhgënjyer të gjithë prisnin diçka më cilësore dhe trendy nga këngëtarja. Duke iu referuar një luku të veçantë që këngëtarja ka si dhe zërit vërtet të bukur priten prodhime më të mira nga ana e saj, për të mos i lënë vend kritikave të cilat në këto lloj rastesh vlen të bëhen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Soni Malaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: