ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Oni Pustina dhe Ambeta Toromani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Oni Pustina dhe Ambeta Toromani   5th October 2008, 4:19 am

Oni Pustina, modeli shqiptar në Itali dhe njëkohësisht i dashuri i balerinës së njohur shqiptare në Mediaset, Ambeta Toromani, është ndarë nga bashkëshortja italiane me të cilën kanë ndenjur bashkë për rreth 14 vjet. Divorci është kryer në Gjykatën e Tiranës, me kërkesë të modelit shqiptar që po bën karrierë. Cristina Pustina, kështu quhet italiania e lindur në Torino e cila është moshatare me Fation Pustinën, apo më saktë vetëm një muaj më e vogël se ai. Cristina nuk është paraqitur asnjëherë në gjykatë gjatë procesit të divorcit, ndërsa sipas burimeve modeli shqiptar ka qenë prezent vetëm në një seancë. Martesa e mbajtur sekrete nga Fation Pustina, i cili duket se kërkesën për divorc e bëri vetë ai për të konkretizuar një lidhje serioze me Ambeta Toromanin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Oni Pustina dhe Ambeta Toromani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: