ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te gjesh kengen qe deshiron ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Si te gjesh kengen qe deshiron ?   5th October 2008, 3:33 am

Ky skript esht per te gjet kenget qe deshironi ne internet dhe ti merrni falas !!!
Vetem kliko kodin e meposhten COPY dhe bejeni PASTE ne vendin ku shkruani adresat ,dhe me pas ENTER.


javascript:void(qr=prompt('Motorr%20Kerkimi%20Muzikor%20-%20 Shkruani%20Titullin%20e%20kenges%20ose%20Albumin%20me%20poshte:%20','')); if(qr)location.href='http://www3.google.com/search?&num=100&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&btnG=Google+Search&as_epq=parent+directory=&as_oq=mp3+wma+ogg+anonymous&as_eq=module+modules&lr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt= i&as_sitesearch=&safe=images&as_q='+escape(qr);void%201;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
egzonNumri i postimeve : 2
Registration date : 05/09/2010

MesazhTitulli: Re: Si te gjesh kengen qe deshiron ?   5th September 2010, 12:48 pm

javascript:void(qr=prompt('Motorr%20Kerkimi%20Muzikor%20-%20 Shkruani%20Titullin%20e%20kenges%20ose%20Albumin%20me%20poshte:%20','')); if(qr)location.href='http://www3.google.com/search?&num=100&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&btnG=Google+Search&as_epq=parent+directory=&as_oq=mp3+wma+ogg+anonymous&as_eq=module+modules&lr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt= i&as_sitesearch=&safe=images&as_q='+escape(qr);void%201;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te gjesh kengen qe deshiron ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Shkenca :: Interneti & Informatika &Dawnloads-
Kërce tek: