ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 * Komentet e fotove te anetareve *

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: * Komentet e fotove te anetareve *   1st October 2008, 9:11 pm

Ktu komentoni fotot e anetarve .Ishalla se shan njeri gjynaf opa qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.forum777.com
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   21st October 2008, 11:54 pm

PS:

Ato fotot kane dal icik shmtut se jane bere me telefon....
po nuk jemi aq te shmtuar mos na i merni per keq eee:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   21st October 2008, 11:59 pm

O JSD PO SIKUR SI NJEH GOCAT TI,VDESIN PER ICIK THASHE-THEM...LOL...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:02 am

hihihihihih

aman ore se do na dali nami keq dhe vdiqem beqar a lumadh

se i kemi mbushur dhe ditet per martes ne ore
:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:11 am

uroj te martohesh mqs e paske kaq shume qef...hajde te ham ndonje pjat me ate rast...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:13 am

hahahahah
ore
po ne pjaten e ham pa rast
se qe te hash ate pjaten me rastin i bje qeta paguash sa qimet e kokes ore..
po pse o lanet duar bosh do vish ti ne dasmen time ?
:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:15 am

jo ska mundesi...me duar plot...

lugen dhe pirunin ne duar do ti kem... qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:16 am

hahahahahha
ore leri llafet ti
po vere ndo nje foto
se keto cupat nuk vene foto se jane nje cik te turpeshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:21 am

do vi momenti do e ve dhe une pasi te miratohet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:33 am

hahahahahhaahahha
Ti me miratim.....

Imagjino llasticen, kur te vere foto do mbildhet OKB-ja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:50 am

kur te dali llastica ne foto,do jete mbuluar me nje qerre kalamajsh se kam degju ka shume fmi ajo...ehhhh gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 12:52 am

Valli pjellorie madhe ka plasur

:?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   22nd October 2008, 2:59 am

xhentil3 shkruajti:
jo ska mundesi...me duar plot...

lugen dhe pirunin ne duar do ti kem... qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   28th October 2008, 10:44 pm

si yll qeka ber kjo vlonjatja

papappappaa sa i shkoka bebi

te kam shum xhan

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   28th October 2008, 10:48 pm

Stica shkruajti:
si yll qeka ber kjo vlonjatja

papappappaa sa i shkoka bebi

te kam shum xhan

e pe me ne fund ???? shyqyre flm per komplimentin zemer kiss
ej po kape pak me dore para se te na shofesh qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   28th October 2008, 10:51 pm

baby marshalla

po ty he se ste gjen gje ty mi jo

:shpull:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   28th October 2008, 10:56 pm

:shpull: pse mi kujt i ngjaka keshtu ????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   8th November 2008, 9:34 am

Fabi qenka si shpirt qenka shume i mire po me vjen ta kafshoj pak ..... pastaj paska dhe emrin tim dhe nje here te te rroje nipcja dhe me jete te gjate:kiss:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   8th November 2008, 10:47 am

flm zemer tani qe e kujtoj vdiqa po me mer malli brokenheard shum pak arita ta mbaja ne krah qaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   12th January 2009, 8:10 pm

ahahahah si kemi dal ne nje te shtyr donim aty bammm ne kat te pare pa patur nevoj per ashensor :p

po e rendesishmja ishte qe xhinsat u thane hahahahahah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   12th January 2009, 8:21 pm

poooooooooooooeooooo se do lija nam jarebiiiiiiiiiiiiii ahahahahahaha me looooooooooooooot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   12th January 2009, 9:02 pm

s'keni faj juve kur nuk ju shtyva un hahhahaha

ej amon re se nuk e mora vesh si u lag vlonjatia:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   12th January 2009, 9:13 pm

sa te shumtut kishi dale re:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   12th January 2009, 10:24 pm

shpirtiiiiiiiiiiii ku je qesh me te madhe me loooooooooot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   13th January 2009, 12:46 am

vlonjathja u nxef me kamarierin mori bidonin ti gjuante ti i kishe hequr tapen dhe baaammm qull :p

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: * Komentet e fotove te anetareve *   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
* Komentet e fotove te anetareve *
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Albumi fotografik-
Kërce tek: